PL/ EN/ DE/ RU

fabryka szczotek i artykułów fryzjerskich
manufaktura ręczna

Polub nas na Facebooku!+48 (34) 365 90 10

GORGOL - producent artykułów fryzjerskichGORGOL - producent artykułów fryzjerskich

www.gorgol.pl  /   O nas

O nas

 

Firma GORGOL została założona w 1977 roku jako jednoosobowa własność prywatna i do dziś pozostaje w tej samej pierwotnej formie własności.
Od początku swojej działalności firma specjalizuje się w produkcji profesjonalnych szczotek do włosów, artykułów fryzjerskich, szczotek do brody, szczotek medycznych oraz technicznych.
Od kilku lat firma również wprowadza na rynek własne serie kosmetyków do włosów i ciała.

Zarówno profesjonalne jak i domowe serie naszych produktów znajdują szerokie grono odbiorców. Obecnie w ciągłej ofercie znajduje się ponad 700 różnych produktów.
Nasze wyroby z drewna posiadają certyfikat FSC ® (FSC-C117881) co jest szczególnie ważne dla tych grup konsumentów, które zwracają szczególną uwagę na zagadnienia związane z ochroną środowiska naturalnego.
Więcej informacji o certyfikacie FSC ® można znaleźć na witrynie www.fsc.org


Od zawsze jednym z naszych podstawowych kryteriów jest wysoka jakość oferowanych produktów i zadowolenie naszych Klientów. W tym celu w 2004 roku w Firmie GORGOL został wdrożóny System Zarządzania Jakością ISO 9001.
Aktualnie pracujemy wg. najnowszej normy ISO 9001:2015

Ponadto, stale współpracujemy z prowadzonym rodzinnie salonem fryzjerskim, co pozwala na szybką weryfikację i sprawdzanie naszych produktów pod kątem ich użyteczności i trwałości. Opinie przekazywane nam bezpośrednio przez profesjonalnych stylistów i fryzjerów jak również samych Klientów salonu są dla nas niezwykle cenne, gdyż dzięki nim jesteśmy w stanie ciągle doskonalić nasze produkty.
Obecnie firma zatrudnia około 60 pracowników, a produkcja odbywa się na powierzchni 1800 m2.

Firma GORGOL jest zlokalizowana przy ulicy Żyznej 11b w Częstochowie.
W celu uzyskania szczegółowych informacji teleadresowych zapraszamy do sekcji KONTAKT.