Oficjalny sklep firmowy
Fabryki szczotek i artykułów fryzjerskich
Oficjalny sklep fabryczny

Wersje językowe
O nas


 

Firma GORGOL została założona w 1977 roku jako jednoosobowa własność prywatna i do dziś pozostaje w tej samej pierwotnej formie własności.
Od początku swojej działalności firma specjalizuje się w produkcji profesjonalnych szczotek do włosów, artykułów fryzjerskich, szczotek do brody, szczotek medycznych oraz technicznych.

Zarówno profesjonalne jak i domowe serie naszych produktów znajdują szerokie grono odbiorców. Obecnie w ciągłej ofercie znajduje się ponad 700 różnych produktów.
Nasze wyroby z drewna posiadają certyfikat FSC ® (FSC-C117881) co jest szczególnie ważne dla tych grup konsumentów, które zwracają szczególną uwagę na zagadnienia związane z ochroną środowiska naturalnego.
Więcej informacji o certyfikacie FSC ® można znaleźć na witrynie www.fsc.org


Od zawsze jednym z naszych podstawowych kryteriów jest wysoka jakość oferowanych produktów i zadowolenie naszych Klientów. W tym celu w 2004 roku w Firmie GORGOL został wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001.
Aktualnie pracujemy wg. najnowszej normy ISO 9001:2015

Ponadto, stale współpracujemy z prowadzonym rodzinnie salonem fryzjerskim, co pozwala na szybką weryfikację i sprawdzanie naszych produktów pod kątem ich użyteczności i trwałości. Opinie przekazywane nam bezpośrednio przez profesjonalnych stylistów i fryzjerów jak również samych Klientów salonu są dla nas niezwykle cenne, gdyż dzięki nim jesteśmy w stanie ciągle doskonalić nasze produkty.
Obecnie firma zatrudnia około 60 pracowników, a produkcja odbywa się na powierzchni 1800 m2.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl